61 festival

Harfa Satnica

 9:45-10:45 časova 1. i 2. razred
 
1. Ivanić Alina 1. razred
       I. Frouvelle- Mlin
       H. Sirmiumska- Eolska princeza
Klasa:   Jelena Grbić
 
2. Stanaćev Vanja 1. razred
         I. Frouvelle- Mlin
         S. McDonald- Mesečina
Klasa:   Jelena Grbić
 
3. Vašica Dunja 2. razred
       P. I. Čajkovski- Stara Francuska pesma
       D. Bušad- Bluz
       Narodno, arr. B. Krauder-Vojvođansko kolo
Klasa:     Milica Milivojević
 
4. Vučinić Vladana 2. razred
       M. Granđani- Koral
       S.McDonald- Zvezde
Klasa:     Jelena Grbić
 
5. Krajinov Anja 2. razred
         J.S.Bah- Menuet iz svite u G-duru
         E.Pocoli-Etida br. 9
         Jolly old saint Nicholas arr. Eleanor Fell
Klasa:       Mina Momčilović
 
6. Lovre Nina 2. razred
         S.McDonald- Mali preludijum
         H. Sirmiumska- Frigijska dama
Klasa:       Jelena Grbić
 
7. Plavšić Anja 2. razred
           N. Rimski-Korsakov- Tema iz Šeherezade
           M. Granđani- Dobar dan, gospodine Ramo
           Srpska narodna pesma- Đurđevka kolo (ar. B. Krauder)
Klasa:       Jelena Todorović
 
8. Pokrić Lara 2. razred
           Srpska narodna pesma- Đurđevka kolo (ar. B. Krauder)
           Švedska narodna- Reaping song
           Velška narodna- All through the night
Klasa:       Mina Momčilović
 
9. Fibišan Tijana 2. razred
           P. I. Čajkovski- Stara Francuska pesma
           A. Haselmans- Vreteno
Klasa:         Hana Paraušić

11:15- 12:30 časova 3. i 4. razred
 
1. Gerbeš Teodora 3. razred
         J. Vidensal- El numero uno
         H. Sirmiumska- Miksolidijski anđeo
Klasa:     Jelena Grbić
 
2. Anastasija 3. razred
         J. S. Bah- Menuet iz svite u G-duru
         Irska narodna- Come my love
         M. Granđani- Etida br. 4
Klasa:       Mina Momčilović
 
3. Zdravić Lenka 3. razred
         H. Sirmiumska- Jonska kraljica
         L. Vud- Dve gitare
Klasa:         Jelena Grbić
 
4. Mazalica Ivana 3. razred
         A. Holy-Oriental
         J. S. Bah- Menuet
         S.McDonald- Balada
Klasa:     Mina Momčilović
 
5. Sidik Marina 3. razred
         J. L. Dusek- I Sonatina 1. stav
         L. Vud- Ruska uspavanka
Klasa:       Hana Paraušić
 
6. Dimić Katarina 4. razred
         H. Sirmiumska- Eolska princeza
         A. Haselmans- Melanholična serenada
Klasa:         Jelena Grbić
 
7. Mitrovanov Milena 4. razred
         J.S. Bah- Menuet d-mol
         L.Vud- Sonatina I stav
         L. Vud- Tokata
Klasa:         Hana Paraušić
 
8. Strajnić Maša 4. razred
         J. S. Bah- Menuet
         L. Vud- Dve gitare
         N. Gustavson-A. Moorish Garden
Klasa:         Milica Milivojević

13:15-14:15 časova 5. i 6. razred
 
1. Zoroja Marija 5. razred
         F. J. Naderman- IV Sonatina I stav
         G. F. Hendl- Pasakalja
         C. Salcedo- Pesma noći
Klasa:       Hana Paraušić
 
2. Torde Irina 5. razred
         L. V. Betoven: Sonatina G- dur I stav
         H. Sirmiumska- Dorska vila
         L. Vud- Tokata
Klasa:        Jelena Grbić
 
3. Stanković Tijana 6. razred
         M. Musorgski- Suza
         E. Pocoli- Etida br. 14
         J. L. Dusek- Sonatina br. 1
Klasa:           Jelena Todorović
 
4. Stojanov Mina 6. razred
           B. Andre- Paprika
           H. Sirmiumska- Uspavanka '' Igra senki''
Klasa:             Jelena Grbić
 
17:00- 18:30 časova srednja škola
 
1. Dujmović Lana 1. razred
             F. A. Rozeti- Sonata br. 4 I stav
             M. Tournie- Preludijum br. 2 i br. 4
             Z. M. Damaz- Etida br. 9
Klasa:         Mina Momčilović
 
2. Čiča- Potkonjak Korana 1. razred
             A. Haselmans- Koncertna etida ''Preslica''
             F. A. Rozeti- Sonata Es- dur I stav
             A. Durand- Valcer br. 1
Klasa:           Marija Đurđević Pavlović
 
3. Todorović Sofija 2. razred
             F. J. Naderman- VI Sonata I stav
             J. Hajdn- Varijacije
             J. S. Bah- M. Granđani-Etida br. 4
Klasa:           Hana Paraušić

4. Basta Marija 3. razred
             J. L. Dusek- Sonata c- mol
             M. Tournie- Koncertna etida '' Jutro''
             S. Čičotko-Pesma slavuja
                               Stari hrast
             R. Glier- Eksprompt
Klasa:         Jelena Grbić
 
5. Tutić Jelena 4. razred
           F. Godefroa- Koncertna etida es- mol op. 193
             J. B. Kardon- Sonata f- mol
             Mčedelov- Varijacije na Paganinijevu temu
Klasa:           Marija Đurđević Pavlović
 
18:30 časova STUDENTI
 
1. Petrović Lenka 2. godina
         J. L. Dusek- Sonata Lass of Richmond Hill
         C. Salcedo- Scintillation
         J. M. Damase- Sicilienne variee
Klasa:       Staša Mirković Grujić
 
2. Bijele Jovana 3. godina
         G. F. Hendl- Harp Concerto
         G. Faure- Impromptu
         A. Piazzola- Invierno Porteno
Klasa:         Staša Mirković Grujić
 
3. Todorović Jelena 4. godina
           D. Scarlatti- Sonata K11
           F. Godefroid- Koncertna etida
           G. Tailleferre- Sonata
           M. Granđani- Fantazija na Hajdnovu temu
Klasa:           Staša Mirković Grujić

Kontakt

Za sva pitanje možete nas kontaktirati putem:

  •  Telefon: +381 (0) 23/561-104

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!