Razredni ispit polažu učenici koji u toku školske godine nisu pohađali više od trećine ukupnog broja časova, a utvrdi se da nisu savladali sadržaj nastavnog programa za taj razred. Učenici takođe polažu razredni ispit iz predmeta iz kojeg nije održano više od trećine časova utvrđenih nastavnim planom. Razredni ispit polaže učenik u junskom i avgustovskom ispitnom roku. Učenici koji dobiju negativnu ocenu na razrednom ispitu polažu popravni ispit u avgustovskom roku, a učenici završnog razreda u junskom i avgustovskom roku. Učenici koji ne polože razredni ispit ponavljaju razred.

Raspored polaganja razrednih ispita objavljuje se blagoremeno na oglasnoj tabli, kao i na sajtu Škole.

Klikom na link ispod možete preuzeti raspored polaganja razrednih ispita u školskoj 2015/16. godini:

RASPORED POLAGANJA RAZREDNIH ISPITA - završni razredi OMO, SMŠ

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!