61 festival

Sredstva ostvarena donacijama roditelja

školska 2015/16. godina

Zahvaljujući novcu koji su donirali roditelji učenika pripremnog razreda, učenika osnovnog i srednjeg muzičkog obrazovanja i vaspitanja, naša Škola polako postaje bolje i lepše mesto u kome učenici svih uzrasta aktivno i kvalitetno provode svoju radnu nedelju.

Sredstva dobijena donacijama koristiće se u skladu sa Članom 2 Pravilnika o korišćenju donacija – za pobolšanje uslova rada u školi, odnosno:

1. nabavku novih i popravku postojećih instrumenata;

2. finansiranje odlaska najtalentovanijih učenika na takmičenja;

3. uređenje prostorija u školi.

 

Tako je, od donacija koje su prikupljene tokom školske 2015/16. godine, Škola kupila:

– 15 drvenih pulteva za učionice u potkrovlju;

– 3 metronoma za potrebe klavirskog odseka;

– kompjuter i muzičku karticu za tonski studio;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takođe, kupljene su i montirane nove daske za klupe koje se nalaze ispred Škole, kao i dodatna oprema za potrebe tonskog studija. Izvršene su popravke klavira u učionicama broj 9 i broj 18. Pored toga, novac od donacija koristi se za nabavku papira i tonera, zarad štampanja notnog i nastavnog materijala, a koji su namenjeni učenicima. Najtalentovanijim učenicima finansiraju se odlasci na takmičenja širom zemlje.

 

Kako bi naša Škola postala još kvalitetnija i savremenija, i kako bi još više izlazila u susret učenicima – pružila im priliku da zasviraju na što boljim instrumentima i da budu obučavana po najvišim standardima, kao i u kvalitetnom okruženju – neophodno je da se ovakav trend nastavi.

 

 

 

 

 

Ukoliko želite da donirate novac, možete to učiniti popunjavanjem uplatnice na sledeći način:

 

Donacije se uplaćuju na dobrovoljnoj bazi.

Kontakt

Za sva pitanje možete nas kontaktirati putem:

  •  Telefon: +381 (0) 23/561-104

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!