61 festival

Članci

Rezultati 61. Festivala muzičkih i baletskih škola Srbije objavljivaće se na dnevnom nivou i biće vidljivi na ovoj stranici (klikom na link, po datumu). 

Najbolji učesnici 61. Festivala muzičkih i baletskih škola Srbije biće pozvani da nastupe na koncertu povodom zatvaranja manifestacije, 13. maja u 19 časova u Kulturnom centru Zrenjanina. Molimo Vas da pratite dešavanja i novosti sa Festivala, te da svom domaćinu na vreme potvrdite dolazak i nastup na završnom koncertu.

 

Klikom ovde možete videti plasman škola u pojedinačnim kategorijama.

Prema mišljenju stručnog žirija, najbolji učesnici 61. Festivala muzičkih i baletskih škola Srbije su:

 

1. IRINA PEJOSKA – 100 bodova

 

VI razred, harfa

 

Klasa: Ivana Pejoska

 

Muzička škola „Stanković“ Beograd

 

 

2. VUKAŠIN KRVAVAC – 99,14 bodova

 

V razred, klavir

 

Klasa: Marija Sekelj

 

Škola za osnovno muzičko obrazovanje Bačka Topola

 

 

3. DARIJA ČANjI – 100 bodova

 

III razred, violina

 

Klasa: Vesna Nemčev

 

Klavirskasaradnja: Marina Rajnović Babović

 

Muzička škola „Josif Marinković“ Zrenjanin

 

 

4. IVANA SAKAČ – 99,16 bodova

 

VI razred, gitara

 

Klasa: Veljko Torbica

 

Muzička škola „Josif Marinković“ Zrenjanin

 

 

5. ANjA RAĐENOVIĆ – 98,71 bodova

 

IV razred, violončelo

 

Klasa: Petar Lazarević

 

Klavirskasaradnja: Anđelka Đorđević

 

Muzička škola „Dr Vojislav Vučković“ Beograd

 

 

6. BOGDAN ĐURANOVIĆ – 99 bodova

 

IV razred, fagot

 

Klasa: Nenad Janković

 

Klavirskasaradnja: Mirko Jorgović

 

Muzička škola „Davorin Jenko“ Beograd

 

 

7. NEBOJŠA SAVIĆ – 100 bodova

 

III razred, udaraljke

 

Klasa: Marko Perić

 

Klavirskasaradnja: Marko Jorgović

 

Muzička škola „Davorin Jenko“ Beograd

 

 

8. ARANĐEL JOVIČIĆ – 100 bodova

 

IV razred, gitara

 

Klasa: BojanIvanovski

 

Osnovna muzička škola „Vladimir Đorđević“ Beograd

 

 

9. ALEKSANDAR PEJOVIĆ – 100 bodova

 

V razred, harmonika

 

Klasa: Aleksandar Popović

 

Osnovna muzička škola „Vladimir Đorđević“ Beograd

 

 

10. PETAR PAVLOVIĆ – 100 bodova

 

V razred, klavir

 

Klasa: Danijel Dojčinović

 

Osnovna muzička škola „Kornelije Stanković“ Prokuplje

 

 

11. ĐORĐE MARJANOVIĆ – 100 bodova

 

V razred, gitara

 

Klasa: Miloš Tošić

 

Osnovna muzička škola „Vladimir Đorđević“ Jagodina

 

 

12. IVAN NEŠIĆ – 98,85 bodova

 

IV razred, saksofon

 

Klasa: Nikola Stojković

 

Klavirska saradnja: Zorica Đakovski

 

Osnovna muzička škola „Vladimir Đorđević“ Jagodina

 

 

13. TRIO „AROUND THE CORNER“ – 100 bodova

 

Đorđe Marjanović, V razred, gitara

 

Pavle Stanković, V razred, gitara

 

Lazar Senović, V razred, gitara

 

Klasa: Miloš Tošić

 

Osnovna muzička škola „Vladimir Đorđević“ Jagodina

 

 

14. MILICA MITROVIĆ – 99 bodova

 

V razred, klavir

 

Klasa: Milica Kovačević

 

Osnovna muzička škola Grocka

 

 

15. SAŠA  OPSENICA – 100 bodova

 

III razred, klavir

 

Klasa: Irena Oparov

 

Muzička škola „Kosta Manojlović“ Zemun

 

 

16. PAVLE MAKSIMOVIĆ – 100 bodova

 

II razred, klarinet

 

Klasa: Predrag Stefanović

 

Klavirska saradnja:

 

Jasmina Vukašinović

 

Muzička škola „Josip Slavenski“ Beograd

 

 

17. MILUTIN JOCIĆ – 100 bodova

 

II razred, solo pevanje

 

Klasa: Miomira Stanišić Špirić

 

Klavirska saradnja: Jasmina Vukašinović

 

Muzička škola „Josip Slavenski“ Beograd

 

 

18. PETAR  RAKIĆ – 98,85 bodova

 

II razred, solo pevanje

 

Klasa: Dragana Vuković

 

Klavirska  saradnja:

 

Vladimir Ratković

 

Muzička škola „Dr Vojislav Vučković“ Čačak

 

 

19. LUKA  MANIĆ – 100 bodova

 

VI razred, tambura e prim

 

Klasa: Irina Vasović

 

Klavirska saradnja: Katarina Pantelić

 

Muzička škola „Dr Miloje Milojević“ Kragujevac

 

 

20. LUKA  SIMIĆ – 100 bodova

 

VI razred, harmonika

 

Klasa: Milica Lazarević

 

Muzička škola „Dr Miloje Milojević“ Kragujevac

 

 

21. MILICA PAVLOVIĆ – 100 bodova

 

VI razred, violina

 

Klasa: Vladimir Vasiljević

 

Klavirska saradnja: Jasmina Raković

 

Muzička škola „Mokranjac“ Beograd

 

 

22. BOGDAN DUGALIĆ – 100 bodova

 

VI razred, klavir

 

Klasa: Marko Đorđević

 

Muzička škola „Mokranjac“ Beograd

 

 

23. VIDA PULjEVIĆ – 100 bodova

 

III razred, gitara

 

Klasa: Adrijana Košutić

 

Muzička škola „Mokranjac“ Beograd

 

 

24. JANA JAKOVLjEVIĆ – 100 bodova

 

V razred, violina

 

Klasa: Dragutin Mladenović

 

Klavirska saradnja: Natalija Mladenović

 

Osnovna muzička škola „Petar Konjović“ Beograd

 

 

25. VUK STEFANOVIĆ – 100 bodova

 

II razred, fagot

 

Klasa: Katarina Milošević

 

Klavirska saradnja: Dušan Grozdanović

 

Osnovna muzička škola „Petar Konjović“ Beograd

 

 

26. JANA ILIĆ – 100 bodova

 

III razred, flauta

 

Klasa: Biljana Prica

 

Klavirska saradnja: Emel Hasanoglu

 

Muzička škola „Mihailo Vukdragović“ Šabac

 

 

27. IRINA BRODIĆ – 100 bodova

 

V razred, klavir

 

Klasa: Helena Davidović

 

Muzička škola „Mihailo Vukdragović“ Šabac

 

 

28. KAMERNI ANSAMBL „MALE KRALjICE“ – 100 bodova

 

Jana Ilić, IIIrazred, flauta

 

Irina Brodić, Vrazred, klavir

 

Klasa: Biljana Prica i Helena Davidović

 

Muzička škola „Mihailo Vukdragović“ Šabac

 

 

29. UROŠ JAĆEVIĆ – 100 bodova

 

III razred, gitara

 

Klasa: Dragan Petrović

 

Muzička škola „Vatroslav Lisinski“ Beograd

 

 

30. TRIO „DžOPLIN“ – 100 bodova

 

Uroš Jaćević, III razred, gitara

 

Olivera Ognjenović, III razred, gitara

 

Uroš Jelenković, III razred, gitara

 

Klasa: Dragan Petrović

 

Muzička škola „Vatroslav Lisinski“ Beograd

 

 

31. IVA LUKAČ – 100 bodova

 

IV razred, truba

 

Klasa: Duško Španović

 

Klavirska saradnja: Anja Đilović

 

Muzička škola „Petar Krančević“ Sremska Mitrovica

 

 

32. KRISTINA PETROVIĆ – 100 bodova

 

V razred, gitara

 

Klasa: Vladimir Savić

 

Muzička škola „Stanislav Binički“ Leskovac

 

 

33. IVA MIŠIĆ – 100 bodova

 

VI razred, klavir

 

Klasa: Ivana Kostić

 

Muzička škola „Stanislav Binički“ Leskovac

 

 

34. DOBRIVOJE MAMUTOVIĆ – 100 bodova

 

II razred, truba

 

Klasa: Vladica Vasić

 

Klavirska saradnja: Biljana Stošić

 

Muzička škola „Stevan Mokranjac“ Vranje

 

 

35. ALEKSANDAR ILIJEVSKI – 100 bodova

 

VI razred, violina

 

Klasa: Anuška Nikolić

 

Klavirska saradnja: Suzana Sajić

 

Muzička škola „Stevan Mokranjac“ Kraljevo

 

 

36. ILIJA KOSTIĆ – 100 bodova

 

VI razred, gitara

 

Klasa: Luka Božanić

 

Osnovna muzička škola „Božidar Trudić“ Smederevska Palanka

 

 

ČESTITAMO SVIM UČESNICIMA!

 

Kontakt

Za sva pitanje možete nas kontaktirati putem:

  •  Telefon: +381 (0) 23/561-104

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!