Dragi raspevani drugari!

Ukoliko volite muziku i želite da steknete kvalitetno muzičko obrazovanje, a propustili ste da se upišete u našu školu tokom juna, imamo sjajnu vest za vas – još uvek nije kasno da nam se pridružite!

Muzička škola ''Josif Marinković'' iz Zrenjanina organizuje prijemni ispit za upis u I razred osnovnog muzičkog obrazovanja i tokom avgusta i to u sledećem terminu:

19. avgusta 2017. (subota) od 9:00

Harmonika, harfa, flauta ili klavir – sve su to instrumenti koji čekaju da zasvirate na njima i zakoračite u svet muzike!

Pre prijemnog ispita potrebno je da dostavite Izvod iz matične knjige rođenih i popunjenu Prijavu koja se može preuzeti kod sekretara škole ili sa našeg sajta, klikom na sledeći link:

PRIJAVA ZA PRIJEMNI ISPIT OMO

Na prijemnom ispitu vrši se provera muzičkih spopobnosti (sluha, muzičke memorije, osećaja za ritam), a više detalja o tome možete pročitati ako kliknete ovde. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na broj 023/561–104 svakim radnim danom od 8:00 do13:00.

Zasvirajte i zapevajte sa nama!

SREĆNO I DOBRODOŠLI!

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!