Dragi učenici i roditelji,

Prvog septembra započinjemo novu školsku avanturu!

Klikom na sledeće linkove vidljivi su RASPORED ČASOVA OMO i RASPORED ČASOVA SMŠ.

Učenici pripremnog razreda nastavu pohađaju utorkom i četvrtkom u sledećim terminima: od 18:25 do 19:10 (A grupa) i od 19:15 do 20:00 (B grupa).

Učenici OMO treba da kontaktiraju nastavnike instrumenta kako bi saznali termine individualnih časova.

Učenici SMŠ započinju školsku godinu na sledeći način: u prepodnevnoj smeni III i IV razred, u popodnevnoj I i II razred. Smene se neće menjati do kraja školske godine.

Doček učenika I razreda SMŠ održaće se u petak, 1. septembra u 14:00, u Svečanoj sali naše škole.

Roditeljski sastanci za OMO održaće se u subotu, 2. septembra, u Svečanoj sali škole. Termini su sledeći: I OMO od 9:00, II OMO od 9:30, III OMO od 10:00 i IV, V i VI OMO od 10:30.

Roditeljski sastanci za SMŠ planirani su u periodu od 4. do 7. septembra, o čemu će razredne starešine obavestiti roditelje.

Molimo roditelje da prisustvuju roditeljskim sastancima.

Svima želimo srećan početak nove školske godine!

DOBRODOŠLI!

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!