70 godina postojanja skole

Muzička škola „Josif Marinković“ odazvala se pozivu za saradnju koji je uputila ITAcademy – međunarodna škola za edukaciju i informatiku, sa sedištem u Beogradu.

Povodom Međunarodnog dana obrazovanja (9. februar) ITAcademy u saradnji sa kompanijom LINKgroup pokrenula je veliku akciju na teritoriji cele Srbije sa ciljem da se najbolji učenici osnovnih i srednjih škola nagrade besplatnim online kursevima engleskog jezika. Ovim kursevima pruža se odlična prilika đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika, da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

Zahvaljujući saradnji sa ITAcademy, pet učenika Muzičke škole „Josif Marinković“ biće u mogućnosti da učestvuje u ovoj akciji i da besplatno pohađa online kurs engleskog jezika.

Sve o ITAcademy možete saznati na sledećem linku: https://www.it-akademija.com/