61 festival

Avgustovski ispitni rok

Termini polaganja ispita u avgustu:

 

 

VANREDNI, RAZREDNI ISPITI

 Avgust 2016.

 

OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE

 

 

25.08. 2016. (četvrtak)

 

 

 

 

 

9:00 – KLAVIR (Dulijan J.-I omo, Stojšić A.-II omo,Stanišić T-Vomo)

  

                                                         Komisija: Lukats Anna - predsednik

   Majorfi Todorović Edita-član

  Jelena Lazić-član

 

 

9:00 – VIOLINA   (Straka Filip-VI omo)

          

                                                          Komisija: Kekenj Ina-predsednik

    Vilma Dutina-član

                                                                       Santina Cvejić-član 

                                                                                                                                        

9:00 –HARMONIKA (Grković D. -IIomo)

 

                                                           Komisija: Milica Bjelobaba-predsednik

                                                                        Zoltan Mezei-član

                                                                        Simić Branislav-član

                                                                      

                                                                                                            

9:30-SOLFEĐO (Dulijan J-Iomo, Grković D–IIomo, Stojšić A.-IIomo, Straka F.-VI omo)

10:00 - TEORIJA MUZIKE (Stojšić A –IIomo, Straka F.-VIomo)

 

                                                          Komisija: Katarina Čuč-predsednik

                                                                           Milisavljević Senka-član

                                                                           Vera Varga-član

 

 

                                                                  

 

 

 

 

VANREDNI, RAZREDNI, POPRAVNI,

GODIŠNJI ISPITI

 Avgust 2016.

 

SREDNJE MUZIČKO OBRAZOVANJE

 

 

 

25.06.2016. (Četvrtak)

 

 

 

9:00 – TEORIJA MUZIKE (Banjanin S. I vio, Ikonar M. I dz)

                             9:00 – pismeni – dežurni profesor: Zorica Kozlovački

                            10:00 – usmeni

                                                          Komisija: Zorica Kozlovački –predsednik

                                                                          Stela Velemir Marković –član

                                                                          Ksenija Marjanski-član

 

 

9:30 – KLAVIR (Barna M – IIvio, Kolarić G – IIvio)

 

                                                          Komisija: Lukats Anna - predsednik

                                                                           Majorfi Todorović Edita-član

                                                                           Jelena Lazić-član

 

 

9:30 – SOLO PEVANJE, KAMERNA MUZIKA (Mišović A. – II vio)

 

                                                          Komisija: Ana Aleksić Šajrer – predsednik

                                                                          Svetlana Birka-član

                                                                          Ksenija Marjanski – član

 

 

10:30 –HOR (Barna M. – II vio)

                                                          Komisija: Zorica Kozlovački –predsednik

                                                                          Stela Velemir Marković –član

                                                                          Ksenija Marjanski-član

 

 

 

 

 

 

10:30 – ITALIJANSKI JEZIK (Banjanin S. I vio)

                  

                    10:30-Pismeni - dežurni profesor:Grujin Bojana

                   11:30-Usmeni

 

                                                Komisija:Grujin Bojana-predsednik

                                                                  Gvozdenović Dragan-član

                                                                  Mamuzić Nataša-član

 

12:00-MUZIČKI INSTRUMENTI (Banjanin S - I vio)

 

                                                  Komisija:Katalin Kevrešan-predsednik

                                                                    Mirko Jankov-član

                                                                     Kornelija Vaštag-član

Avgustovski rok za upis u muzičku školu

 

Dragi raspevani drugari!

 

Ukoliko volite muziku i želite da steknete kvalitetno muzičko obrazovanje, a propustili ste da se upišete u našu školu tokom juna, imamo sjajnu vest za vas – još uvek nije kasno da nam se pridružite!

Muzička škola ''Josif Marinković'' iz Zrenjanina organizuje prijemni ispit za upis u I razred osnovnog muzičkog obrazovanja i tokom avgusta i to u sledećim terminima:

20.08.2016 (subota) od 9:00, i

27.08.2016 (subota) od 9:00

 

Harmonika, gitara, tambura, harfa, trombon, violina, violončelo ili klavir – sve su to instrumenti koji čekaju da zasvirate na njima i zakoračite u svet muzike!

 

Pre prijemnog ispita potrebno je da dostavite Izvod iz matične knjige rođenih i popunjenu Prijavu koja se može preuzeti kod sekretara škole ili sa našeg sajta:

PRIJAVA ZA PRIJEMNI ISPIT OMO

Na prijemnom ispitu vrši se provera muzičkih spopobnosti (sluha, muzičke memorije, osećaja za ritam), a više detalja o tome možete pročitati ako kliknete ovde. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na broj 023/561–104 svakim radnim danom od 8:00 do13:00.

Zasvirajte i zapevajte sa nama!

Upisni rokovi

   Rezultati prijemnih ispita za upis u I razred OMO biće poznati 24. juna i objavljeni na oglasnoj tabli Škole.

 

Upis u Muzičku školu će se vršiti u sledećim terminima:

24. jun 2016. od 10:00 do12:00 - Podela knjižica i upis svih učenika OMO i SMŠ (svi osim I razreda OMO)

25. jun 2016. od 9:00 do 12:00 - Upis učenika u I razred OMO, upis u pripremni razred Muzičke škole, upis u Muzičko zabavište - kreativnu radionicu pri udruženju ''Kolegijum''

 

Rezultati prijemnih ispita za upis u srednju muzičku školu

   Konačni rezultati (rang liste) svih prijemnih ispita za upis u srednju muzičku školu ''Josif Marinković'' objavljeni su na oglasnoj tabli Škole.

 

Upis kandidata koji su položili prijemni ispit je 24. juna 2016. godine.

 

Dokumenta potrebna za upis u I razred srednje muzičke škole:

1. Uverenje o položenom završnom ispitu i originalno svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju, odnosno originalno svedočanstvo o završenoj osnovnoj školi;

2. Svedočanstva od V do VIII razreda osnovne škole;

3. Originalno svedočanstvo o završenom osnovnom muzičkom obrazovanju i vaspitanju;

4. Svedočanstvo o završenom razredu osnovne muzičke škole za drugi ciklus;

5. Originalni primerak Izvoda iz matične knjige rođenih;

6. Šifra učenika (učenici osmog razreda osnovne škole);

7. Kandidati koji su već učenici neke srednje škole ili studenti fakulteta treba da donesu potvrdu u koji razred/godinu su upisani.

 

Kandidati koji su stekli pravo upisa treba da imaju Lekarsko uverenje o ispunjavanju zdravstvenih uslova.

 

ČESTITAMO SVIM KANDIDATIMA!

Kontakt

Za sva pitanje možete nas kontaktirati putem:

  •  Telefon: +381 (0) 23/561-104

Poveži se sa nama...

Mi smo i na socijalnim mrežama.... Poveži se sa nama da budemo u kontaktu!