Ученик Виктор Аврам учествовао са Дечјом филхармонијом на Гала концерту у МТС Дворани у Београду

Виктор Аврам, ученик 1. разреда СМШ (разредни старешина: проф. Драгана Дамјан; наставник трубе: проф. Слободан Ћирић), учествовао је са Дечјом филхармонијом на традиционалном Гала концерту „Срце чује радост“ у МТС Дворани, 3. фебруара 2024. године у Београду.

Иако су чланови Дечје филхармоније надарени ђаци нижих и средњих музичких школа из Београда, Виктор им се овом приликом придружио, и то на предлог нашег проф. Бранислава Гагића. На програму су, поред класичне музике, биле и мелодије популарних, рокенрол и етно нумера, под диригентском супервизијом маестра Љубише Јовановића. Концерт је организован у сарадњи фондације „Деца деци“ и МТС Дворане.